TÜM HABERLERGÜNDEMÖZEL HABEREGE'DEN HABERLERYEREL YÖNETİMLERYAŞAMGAZETE
DİĞER
YAZARLAR
× ANASAYFATÜM HABERLERGÜNDEMÖZEL HABEREGE'DEN HABERLERYEREL YÖNETİMLERYAŞAMGAZETEKADINBİLİM VE TEKNOLOJİSAĞLIKKÜLTÜR SANATEKOLOJİMAGAZİNEĞİTİMDÜNYASPOREKONOMİYAZARLAR
MANSET

Süvari: CHP’li belediyeler tıkır tıkır çalışıyor

Tarımsal Kalkınma Zirvesi'ne katılan Kuşadası Belediye Başkanı Seyfi Seyhan Süvari, tek amaçlarının çiftçinin refah seviyesini yükseltmek olduğunu söyledi.


03.10.2021 - 01:03

Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Seyfi Seyhan Süvari, Cumhuriyet Halk Partisi'nin düzenlediği ve 160 CHP belediyesiyle, 300'den fazla kooperatifin katıldığı Tarımsal Kalkınma Zirvesi'nde Ege Saati mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

CHP'li belediyelerin tıkır tıkır çalıştıklarını vurgulayan Süvari, "Her şeyin başı tarım, her şeyin başı üretim. Üretmek için, ürettiğimizi doğru yerlere pazarlamak için, Genel Başkanımızın sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun gösterdiği hedefe ulaşmak için çalışmaktayız. Çok başarılı bir fuar, çok başarılı bir çalışma. Gördüğümüz gibi CHP’li belediyeler tıkıt tıkır çalışıyor, hepsine başarılar diliyorum. Herkesin gelip görmesi gereken bir fuar." dedi.


DİĞER HABERLER

Ege Saati mobil uygulamasını indirin, dünyayı Ege'den okuyun...