TÜM HABERLERGÜNDEMÖZEL HABEREGE'DEN HABERLERYEREL YÖNETİMLERYAŞAMGAZETE
DİĞER
YAZARLAR
× ANASAYFATÜM HABERLERGÜNDEMÖZEL HABEREGE'DEN HABERLERYEREL YÖNETİMLERYAŞAMGAZETEKADINBİLİM VE TEKNOLOJİSAĞLIKKÜLTÜR SANATEKOLOJİMAGAZİNEĞİTİMDÜNYASPOREKONOMİYAZARLAR
MANSET

Erdem: Belediyelerimiz harikalar yaratmaya devam ediyor!

Tarımsal Kalkınma Zirvesi'ne katılan ve burada Ege Saati mikrofonlarına değerlendirmelerde bulunan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, "Belediyelerimiz harikalar yaratmaya devam ediyorlar" dedi.


03.10.2021 - 01:30

Cumhuriyet Halk Partisi'nin İstanbul'da düzenlediği "Tarımsal Kalkınma Zirvesi'ne" katılan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, tek amaçlarının çiftçinin refah seviyesini yükseltmek olduğunu söyledi. Ege Saati'ne özel açıklamalarda bulunan Başkan Erdem, Cumhuriyet Halk Partisi'ne bağlı belediyelerin çalışmalarını överek, "CHP’li belediyelerin yer aldığı bu zirve inanılmaz derecede güçlü ve güzel" dedi.

Başkan Erdem'in açıklamalarının tamamı şu şekilde;

 "Bizim belediyelerimiz harikalar yaratmaya devam ediyorlar. Tarımsal Kalkınma Zirvesi adı altında yapılan ve bütün CHP’li belediyelerin yer aldığı bu zirve, inanılmaz derecede güçlü ve güzel. Burada, belediyelerimizin tarımla ilgili ciddi olarak neler yaptıklarını tek tek görüyoruz. Önemli olan bundan sonra bu tek tek gerçekleştirilen çabaların, bir arada toplanarak çiftçimizin ve üreticimizin daha refah daha güzel yaşayabilmesini sağlayabilmek."

 

DİĞER HABERLER

Ege Saati mobil uygulamasını indirin, dünyayı Ege'den okuyun...